Komorní komunitní bar na Žižkově

Bar Podtvrzí vznikl v roce 2021 jako místo setkávání pro komunitu okolo Festivalu Podtvrzí a jeho zázemí. Do té doby se bar dále dynamicky vyvíjí, přičemž se stále snažíme zlepšovat naše služby.

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, aby si v tomto komorním prostoru nikdo nepřipadal cizí. A to nejen díky přátelské atmosféře, ale i výběru nápojů, které vždy připravíme přesně podle chuti.

Všechno to ale není jen o pití. Lidé se k nám chodí učit, na schůzky, hrát šachy a další stolní hry nebo číst knížky. Každý si tu zkrátka najde to svoje.

Napsal o nás Jan Neměc

Pití připravené na míru pro Vás

Pivo

Standardně si u nás můžete dát 11stupňový ležák z pelhřimovského pivovaru Poutník. Na dalších dvou pípách pak pravidelně střídáme nejrůznější pivní speciály převážně z produkce craftových pivovarů Raven a Chroust. V létě pak čepujeme Johhanes Cyder.

Drinky

V základní nabídce najdete řadu běžných drinků, ale zákazníkům s radostí namícháme vše, na co zrovna jsou suroviny. Stačí si jen říct. Na vše používáme naše domácí sirupy, a to včetně toniku nebo koly.

Whisky a Rum

V našem baru najdete výběr skvělých whisky i rumů, které vybírá náš provozní a rád Vám doporučí přesně to, po čem vaše chuťové pohárky prahnou. Ochutnat můžete skotské i irské výběrové whisky, ale i jedinečné karibské rumy.

Nebojte se zeptat, barman Vám vždy rád poradí.

Naše nabídka

Bohatý undergroundový program

Kultura je pro život v baru důležitá, a tak hlavně přes podzimní a zimní měsíce vytváříme bohatý program.

Velikost prostoru neumožňuje rozsáhlé akce, zaměřujeme se tedy na uvolněnější a nenáročné akce. Kromě koncertů sólo interpretů si tak návštěvníci mohou přijít poslechnout jazzová hudební tělesa nebo autorská čtení. Pravidelně pro vás připravujeme pub quiz, vernisáže a jednou za čas i promítání amatérských filmů.

Zastavte se na drink

Najdete ná na adrese Krásova 37, Praha 3 kousek od zastávky tramvaje Viktoria Žižkov. Otevřeno máme od pondělí do soboty od 18.00 do 2.00.

Nebojte se poručit si, po čem zrovna toužíte. Vždy se pokusíme vaše přání proměnit v realitu.

Provozovatel:
Podtvrzí Production, s.r.o.
IČ: 109 33 034
Sídlo: Božkova 1610/10, Dejvice, 160 00 Praha