Do třetice všeho krásného

Již třetím rokem rozbil multižánrový festival Podtvrzí svůj tábor na Krásenském vrchu ve stínu kamenné rozhledny a zasadil stanové městečko mezi stromy místních lesů a luk. Opět po roce na pár dní toto místo ožilo hudbou a smíchem všech krásných bytostí v barevných košilích, které se zde každoročně scházejí, aby si zajuchaly pod širým letním nebem.

Každý si tu jistě našel to svoje - hudbu, literaturu, divadlo, přednášky, workshopy a mnoho dalšího! Letos se návštěvníci kromě nabitého programu mohli těšit na ještě větší důraz na zelenost našeho festivalu a větší pohodlí pro všechny.

Oproti minulému roku návštěvníci a návštěvnice také mohli ochutnat speciality od spolku Samorost nebo skvělé drinky z pečlivě vyladěného Koktejl baru mistra Hájka. Nově jsme navíc začali spolupracovat se službou PsyCare, která zajišťuje bezpečné prostředí pro všechny návštěvníky.

Napsali o nás:

Kids and HeoresKultiVaryKudy z Nudy
Naši partneři

Program

Tento ročník se na dvou pódiích vystřídalo 18 interpretů napříč českou i evropskou alternativní scénou. Mimo to v rámci festivalu fungoval i bohatý doprovodný program, kde si lidé moli poslechnout přednášky od spolku Konsent nebo získat vhled do světa současného sociálního umění. Krom už zaběhlé básnické scény letos hosty festivalu oblažila i Slam poetry. Přestože kapel bylo tento rok o něco méně, opět se nám podařilo festival posunout organizačně o něco dál.

The Kundalini Genie (UK)
Love'n'Joy (UA)
Dope Calypso (HU)
ShizzleOrchestra
Tygroo
Kill the Dandies!
Marcel Gidote's Holy Crab
Sépie z Hor
China Soup
Panoptikum
Island Mint
Blue Chesterfield
Sun Apollo
TY
Ed Rosenthal
Steven's
Ida the Young
Charlie Cover (US)

Chcete si zahrát nebo se podílet na organizaci?
‍Kontaktujte nás!

Všechny fotky najdete zde na našem Facebooku