Poetická atmosféra 60. let

Podtvrzí 2021 byl druhý ročník našeho milovaného multižánrového festivalu. V polovině července si v Krásně pod jednou z nejmalebnějších rozhleden v Česku každý našel to svoje. Hudbu, divadlo, workshopy, přednášky, poezii a nejen to!

Dorazily zástupy krásných chlapů a krásných ženských, všichni trochu máničky, který se zas po roce setkaly, aby si dosyta zatančily pod letním nebem a prožily takový festival, po kterém odjakživa prahly! A bylo to samozřejmě krásný.

Mnoho se toho oproti prvnímu ročníku změnilo, ale to důležité zůstalo nedotčeno. Přátelská a láskyplná atmosféra provázela každého, kdo se přijel podívat. Všechno bylo zase o kus vyladěnější, a tak si návštěvníci mohli užít doprovodný program ve velkém stanu čajovny, poslechnout si poezii v režii Čítárny Unijazz nebo ochutnat parádní veganská jídla z festivalové kuchyně.

Napsali o nás:

ČT ArtDeník NCzech BladePodcast Unijazzu
Naši partneři

Program

Hlavní meziroční změnou v programu představovalo druhé pódium, které tento rok bylo už dostatečně vybaveno, aby na něm mohly zahrát i velké kapely. Počet interpretů setrval na čísle 22, komfort pro posluchače i hudebníky se však posunul na nesrovnatelně vyšší úroveň.

The Roaring 420s (DE)
Květy
Post-hudba
Madhouse Express
Kill the Dandies!
Acid Row
Trahir
Skuliak Maniak
Purplefox Town
Marcel Gidote's Holy Crab
Panoptikum
Sépie z Hor
China Soup
Red Torch
Blue Chesterfield
Jiný Metro
Cermaque
Charlie Cover (US)
Petr Nikl
Doupata
Všechny fotky najdete zde na našem Facebooku